Van Lieshout Kruize NVM Makelaars & Taxateurs o.g.

Kooiland 29 Leidschendam

Vraagprijs € 439.000 k.k.

oppervlakte
75 m²
kamer(s)
3
soort woning
benedenwoning
Bouwjaar
1984
Sfeervol, energiezuinig en instapklaar wonen op een rustige locatie! Dit uitstekend onderhouden parterre appartement beschikt over een zonnige achtertuin op het zuiden, twee slaapkamers, airconditioning én maar liefst drie houten schuren. Gelegen in een kleinschalig appartementencomplex met slechts drie appartementen, biedt deze woning een heerlijke combinatie van comfort zoals vloerverwarming in de gehele woning, privacy en een centrale ligging.

De woning is gebouwd in 1984 en ligt in de geliefde wijk “’t Lien”, op korte afstand van openbaar vervoer, winkels, zwembad en recreatievoorzieningen. Binnen enkele minuten fietsen bereikt u de gezellige Sluisjes met diverse terrassen en horecagelegenheden. Ook het moderne winkelcentrum “Mall of The Netherlands” met bioscoop, winkels en restaurants ligt vlakbij.

Via de fraai aangelegde voortuin betreedt u de woning. In de hal bevinden zich de meterkast en de inpandige berging met vaste kasten, wasmachine-/drogeraansluiting en een praktische deur naar de voortuin. De ruime en lichte woon-/eetkamer is voorzien van airconditioning en een moderne kunststof schuifpui naar het zonnige terras en de prachtig aangelegde achtertuin op het zuiden. Hier geniet u volop van rust en privacy. De tuin beschikt over elektrische zonwering, een buitenkraan, een ruime werk-/bergschuur met werkbank, een aparte fietsenberging, een schuur voor de containers én een handige achterom.

De keuken aan de voorzijde is compleet uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, oven, 5-pits gaskookplaat met afzuigkap, close-in boiler en praktische kastruimte, waaronder een carrouselkast.

Via de gang bereikt u het moderne toilet, de stijlvolle volledig betegelde badkamer met inloopdouche, wastafel en mechanische ventilatie, en de twee slaapkamers. De ruime hoofdslaapkamer ligt aan de tuinzijde en beschikt over airconditioning en een vaste kast. De tweede slaapkamer is voorzien van een vaste kastenwand en een kast met geïntegreerd logeerbed.

Daarnaast beschikt de woning over een inpandige technische berging met de opstelling van de Remeha Tzerra cv-ketel, de Solis omvormer voor de 8 zonnepanelen en een nette betegelde vloer.

Kortom: een comfortabele, duurzame en verrassend complete woning met een heerlijke zonnige tuin op een uitstekende locatie!

Bijzonderheden:

- Woonoppervlak circa 75,1 m²
- Inhoud circa 242,7 m³
- Gelegen op eigen grond
- Royale achtertuin van circa 60 m² op het zuiden
- Drie houten schuren en achterom
- Twee slaapkamers
- Volledig voorzien van isolatieglas en rolluiken
- Airconditioning in woonkamer en hoofdslaapkamer
- 8 zonnepanelen
- Geheel voorzien van vloerverwarming
- Gevalideerd energielabel A aanwezig
- Actieve VvE, bijdrage € 40,- per maand
- Aanvaarding in overleg
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
benedenwoning
Type woning
benedenwoning
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
1984
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
airconditioning, buitenzonwering, rolluiken, schuifpui, zonnecollectoren, zonnepanelen
Ligging
aan rustige weg, in woonwijk
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja
Daktype
plat dak
Dakmateriaal
bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
75 m²
Oppervlakte overige functies
5 m²
Inhoud
243 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Aantal etages
1
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
inloopdouche, wastafelmeubel
Keuken type
inbouwapparatuur, open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
dubbel glas
Soort verwarming
cv ketel, vloerverwarming geheel
Warmwater installatie
cv ketel, elektrische boiler eigendom
Ketel bouwjaar
2014
Ketel type
Remeha Tzerra
Ketel gas/olie
gas
Ketel eigendom
eigendom

Energielabel

Energielabel
A
Einddatum energielabel
2036-05-27

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Veur B 7375
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
achtertuin, voortuin
Hoofdtuin type
achtertuin
Hoofdtuin oppervlakte
50 m²
Hoofdtuin achterom
ja
Ligging hoofdtuin
zuid

Garage

Garagesoorten
geen garage

Parkeergelegenheid

Faciliteit
openbaar parkeren

Schuur/berging

Aantal
3
Soort
vrijstaand hout

VVE informatie

Appartement bijdrage
40
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
nee
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
ja
Bekijk alle kenmerken